Zavolejte nám: +420 776184884

Intarzie

po restaurování velmi působivá ozdoba interiéru ..

Čtěte více ...

Dárkové předměty

dárky k různým příležitostem, životním výročím, pro sběratele, pro náročné ...

Čtěte více ...

Kusový nábytek

nabízíme výrobu bytového i kancelářského nábytku, šatníků, skříní ...

Čtěte více ...

Restaurování hodin

objevených na půdě a působící nepříliš okouzlujícím dojmem dovedeme ....

Čtěte více ...

Kouzelnické hůlky

 zakázkově vyráběné originální a exkluzívní dřevěné kouzelné hůlky ,,,

Čtěte více ...

Kouzelné hůlky

Aktuální katalog naleznete na https://1url.cz/@KatalogHulky

Dárkové předměty

Uvedené výrobky je možné zhotovit z různých dřevin, dýh, kombinací dýhovaných materiálů s masivem, a tyto dále mořit do požadovaných odstínů. Některé výrobky jsou mořeny, povrch. úprava je provedena včelím voskem a šelak. politurou. Povrchová úprava ostatních výrobků – polyur. matný lak (příp. lesk). U některých výrobků je vhodná šelaková politura. Intarzované výrobky – pásková intarzie, rostlinné, ornamentální nebo jiné ozdobné motivy navržené zákazníkem je možné použít při výrobě nábytku, který svým stylem bude odpovídat požadavkům a představám.
Převážná část výrobků se dá kombinovat se stávajícím nábytkem, lze je použít i jako jednotlivé originální kusy nábytku, působí vhodně v moderním i stylově zařízeném interiéru. Svým uměleckořemeslným zpracováním jsou velmi působivé, esteticky doladěné svou barevností a kresbou. Budou oslovovat každého, kdo hledá klid a uspokojení v pohledu na věci, které ho těší při každodenním užívání, nebo jako dárek od někoho blízkého.
Jsou to dárky k různým příležitostem, životním výročím, pro sběratele, pro náročné i ty, kteří si něco vyberou jen tak pro radost.