Zavolejte nám: +420 776184884

×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 166

Lavice # 1

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Oprava a restaurování lavice v jednotlivých fázích – celková demontáž, na všech konstrukčních částech nahrazení chybějícího materiálu, použit insekticidní přípravek, ozářeno, petrifikace, výroba nových částí, kompletování.

    Lavice – opěradlová část a zdobená římsa.

 

Lavice – boční pohled, neodborně dodatečně zhotovený levý a pravý sokl a víko, velmi pokročilé stadium poškození červotočem, vlivem vlhkého prostředí napadeno hnilobou, rozpadající se konstrukční části, dno z překližky bude nahrazeno masivním materiálem.

 

Lavice – celková demontáž, na všech konstrukčních částech nahrazení chybějícího materiálu, bude použit insekticidní přípravek, petrifikace.

 

Lavice – det. výplně lavice, použití vytvrzovací pryskyřice ke zpevnění napadeného materiálu, velmi opratrné odstraňování nanesené nečistoty, barvy a laku uvnitř zdobených částí.

 

Lavice – velmi náročná a pečlivá petrifikace (vytvrzovací pryskyřicí), odstranění původních nežádoucích vrstev, tmelení jednotlivých výletových otvorů po červotoči.

    Lavice – výroba nových soklů.

 

Lavice - nově vyrobené sokly, doplnění chybějícího materiálu na konstrukčních částech.

 

Lavice – práce na zakázce, nové dno, nově vyrobené boční sokly podle původních detailů.

 

Lavice - doplnění chybějícího materiálu na výplních a konstrukčních částech.

 

Lavice – postupné kompletování, nové víko, dno, sokly.

    Lavice – po zkompletování.

 

Lavice - detail opěradlové části a římsy.

 

Lavice – po petrifikaci, vyčištění řezaných detailů, tmelení, opatrném přebrušování, stav před povrchovou úpravou, retušování, moření.

 

Lavice – bok před povrch. úpravou, zadní opěradlová část konstrukčně zpevněna a vyztužena.

 

Lavice – detail římsy a opěradla lavice po dokončení povrchové úpravy.

 

Lavice – detail úložního prostoru (spodní části).

    Lavice – finální pohled.

    Lavice – finální pohled.

 

Lavice – po velmi náročném restaurátorském zásahu je radostný pohled na hezký nábytek, který se podařilo zachránit, povrch – šelak. politura.

Hodnocení zákazníků

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Služeb p. Hrozka využívám již mnoho let. Ať již šlo o opravu nábytku, výrobu nábytku nového nebo výrobu dveří, vrat, vždy nám byly dodány prvotřídní výrobky, provázené velkou péčí dodavatele. 

Ing. Jarmila Kubíková

Chci se připojit k zákazníkům, kteří vyjadřují spokojenost s vaší prací. Zadali jsme si u Vás zakázku na výrobu kuchyně na míru.

Milan Filipec

Nechali jsme si u pana Hrozka z Uměleckého truhlářství v Újezdě u Brna renovovat starou ložnici ve stylu Ardeco ze čtyřicátých let:

JUDr. Luděk Míček

Dobrý den, měl jsem u Vás na renovaci secesní jídelní stůl a prastarou dvoudílnou skříň, které jsem obojí předal k renovaci v dosti zničeném stavu. Nevěděl jsem, jak renovace dopadne

Jiří Brázda

Rád tímto vyjadřuji svou spojenost s prací Uměleckého truhlářství Hrozek. Chci vyzdvihnout především osobní přístup a invenci při:

Ing. Tomáš Špaček

O nás

Nabízíme uměleckořemeslné zpracování truhlářských výrobků, opravy a restaurování starožitného a intarzovaného nábytku. Neváhejte a kontaktujte nás.